NEDEN BAFA GÖLÜ ?

Doğayla iç içe sessiz huzurlu bir tatil düşünenler için...

NEDEN BAFA GÖLÜNDE TATİL YAPMAYI TERCİH EDİYORUM

Çünkü; Gürültüden uzak doğal bir ortamda  yürümek, köy hayatını yaşamak, Tarih öncesi yaşamı görmek, Müthiş bir manzarada akşam güneşinin batışını izlemek, Göldeki adaları tekne ile gezmek, Fotoğraf çekmek, Resim yapmak, Latmosun nefis parkurlarında trekking yapmak, Dağ koşusu yapmak, Kuş gözlemlemek, Yoga ve meditasyon yapmak, Kaya tırmanışı yapmak, Gölde kano ve sörf yapmak, Bisiklete binmek, Herakleia antik kentine ve Prehistorik kaya resimlerine arkeolojik gezi yapmak İSTİYORUM..

Etkinliklerin en güzel zamanları;

01 EKİM İLE 15 HAZİRAN TARİHLERİ ARASİNDA GÜNÜBİRLİK VEYA KONAKLAMALI TREKKİNG TURLARI VE KAYA TIRMANIŞI (BOULDERİNG),ARKEOLOJİK TURLAR YAPABİLİRSİNİZ.

OCAK, ŞUBAT, MART, NİSAN AYLARINDA KUŞ GÖZLEMCİLİĞİ, BOTANİK TURU, FOTO SAFARİ YAPABİLİRSİNİZ.EŞEK KİRALAYARAK EŞEKLERLE SAFARİ YAPABİLİRSİNİZ.

HAZİRAN, TEMMUZ, AĞUSTOS VE EYLÜL AYLARİNDA KISA ARKEOLOJİK TURLAR, GÖLDE TEKNE TURU YAPABİLİRSİNİZ. DİLERSENİZ SESİZ VE SAKİN ORTAMDA KİTAP OKUYABİLİR, İSTERSENİZ KENDİ ARACINIZLA VEYA BİZDEN KİRALIYACAĞINIZ ARAÇLA  GÜNÜBİRLİK EFES, KUŞADASI, PRİENE, MİLETOS, DİDYMA, İASOS, EURAMOS, LABRANDA, MİLAS, BODRUM GİBİ ANTİK VE TURİSTİK ŞEHİRLERİ ZİYARET EDEBİLİRSİNİZ.SEVDİĞİNİZLE BAŞBAŞA BİR TATİL GEÇİREBİLİRSİNİZ. DENİZ KADAR OLMASA DA GÖLDE YÜZME İMKANI VARDIR.

TREKKİNG TURLARI, yürüyüş programları ve REHBERE lik için yardımcı oluyoruz.

Pansiyonumuzda konaklayan misafirlerimize bölgemiz ve aktiviteler hakkında bilgilendirme yapıyoruz. Not : Trekking, botanik ve kuş gözlemciliği için alternatif tur düzenleyen seyahat acentalarına detaylı haftalık tur programlar hazırlamaya yardımcı oluruz.