KAMPİNG

Doğayla iç içe sessiz huzurlu bir tatil düşünenler için...

Bafa Gölü Kıyısında bulunan kıyı ve serbest alanlar Milli park ve Herakleia Antik şehri içerisinde bulunmasından dolayı kamp yapılması yasaklanmıştır. Bu sebeple Doğacıların belirli kurallar çerçevesinde Selenes Pansiyonumuzun bahçesinde Kamp kurabilmeleri için olanak sağlamıştır.

Bu sebeple; Doğayı seven, çevresini ve bulunduğu alanı temiz tutan birbirine karşı saygılı çerçevesinde gürültü kirliliğine sebep vermeyen kamp severleri alanımıza kabul etmekteyiz.

Kamp yeri ve Kurallarımız;

Sevgili Misafirlerimiz; Sakin Ve Huzurlu bir Kamp için olması gerekenleri bir başlık altında topladık.

Kamp alanımızda;  1 ortak mutfak, buzdolabı, telefon şarj için piriz, 2 duş ve 2 tuvalet bulunmaktadır.

Kampta kalanlar ücret dâhilinde Resepsiyondan ocak kiralayabilirler. Kamp alanı içerisinde her türlü Ateş yakmak yasaktır. Kamp ateşi uygun zamanlarda sadece personel tarafından yakılır Kamp etrafındaki bahçelerden sebze çiçek v.s. koparılması kesinlikle yasaktır. Başkasını rahatsız edecek şekilde Saat 11:00 den sonra yüksek sesle konuşmak, etrafı rahatsız edici müzik dinlemek kesinlikle yasaktır. Kampçılar kullandıkları her malzemeyi temiz bırakmak ve yerine düzenli koymakla yükümlüdür. Yerlere kesinlikle izmarit ve çöp atmak yasaktır. Restoranımızdan faydalanan kampçılarımız alacağı servislerden %15 indirim uygulanacaktır. Restoranımıza dışarıdan yiyecek ve içecek getirilmesi kesinlikle yasaktır.

Bilgimiz haricinde dışardan misafir kabul edilemez.

Yanında evcil hayvan getirmek isteyen misafirler mutlaka izin alması gereklidir.

Kamp alanına yerleşmeden önce mutlaka Resepsiyona kayıt yaptırmak zorunludur.

Resepsiyonun çalışma saati 09:00 – 23:00 arasındadır.

Anlayışınız İçin Teşekkür Ederiz…

Kampımızda ailemiz ile birlikte yaşadığımızı hatırlatır, hepimiz için sağlıklı, huzurlu tatiller dileriz…

SELENES PANSİYON – KAMPİNG